Mokestinės paslaugos

Patyrusi mokesčių profesionalų komanda pasiruošusi padėti visais verslo mokesčių klausimais. Detaliai įsigiliname į kiekvieną situaciją ir pateikiame efektyvius sprendimus mokesčių planavimui, optimizavimui ir rizikų valdymui.

Apskaitos paslaugos

Visapusis Jūsų verslo finansinių procesų valdymas paremtas mūsų ilgamete praktika. Analizuojame finansinius srautus, supaprastiname apskaitos procedūras ir optimizuojame procesus taip sumažindami Jūsų patiriamus kaštus.

Audito paslaugos

Įmonės finansinį auditą, visų pirma, suprantame kaip tikslą mūsų klientams pateikti įžvalgas dėl įgyvendinamos verslo strategijos, kasdienių procesų bei teisingo finansinių ataskaitų rengimo ir susijusių rizikų mažinimo. Be to įvertinti, ar tiksliai laikomasi aktualių teisės aktų reikalavimų.

Teisinės paslaugos

Teikiame teisines konsultacijas ir padedame atlikti visus su įmonės steigimu susijusius veiksmus, ruošiame reikalingus dokumentus.

Finansų ir verslo paslaugos

Teikdami finansų ir verslo paslaugas klientams, siekiame surasti sprendimus, apimančius verslo rezultatų pagerinimo galimybes.

Mūsų specialistų komanda teikia išsamias įmonės finansines konsultacijas, atlieka mokestinę ir įmonės veiklos analizę, biudžeto ir veiklos planavimą, konsultuoja akcijų vertės nustatymo klausimais, padeda parengti poreikius atitinkančias verslo valdymo strategijas, turinčias konkurencinį pranašumą.

Patiriant pokyčius organizacijoje – keičiantis įmonės struktūrai arba akcininkams, rengiame rekomendacijas, nustatome galimas verslo rizikas, padedame kurti strateginius planus, optimizuoti vykdomų procesų įgyvendinimą.