Apie mus

Mes siūlome daugiau negu ataskaitos, deklaracijos ar skaičiavimai. Teikiame ir įgyvendiname einamuosius bei strateginius sprendimus, kurie leidžia Jums optimizuoti finansų valdymo procesus, sumažinti kaštus ir padidinti veiklos efektyvumą bei kokybę.

Mūsų tikslas – padėti Jums susitelkti į tai kas svarbiausia, už Jus pasirūpinant visais svarbiausiais finansų ir teisės klausimais.

Mes siūlome daugiau negu skaičiavimai ir ataskaitos. Mes teikiame ir įgyvendiname strateginius sprendimus kurie leidžia Jums optimizuoti finansų valdymo procesus, sumažinti kaštus ir padidinto šios veiklos efektyvumą bei kokybę.

Mūsų principai

Dėmesys kiekvienam klientui

Mums kiekvienas klientas yra unikalus ir svarbus. Pažįstame kiekvieno mūsų kliento poreikius, iššūkius ir galimybes. Puoselėjame darnią komunikaciją, grįstą individualiu dėmesiu, nuoširdumu ir abipuse pagarba. Neapsiribojame schematiškais sprendimais – kiekvieno kliento savitumą papildome savo ilgamete patirtimi ir padedame kartu pasiekti optimaliausių rezultatų.

Pasitikėjimas grindžiamas kompetencija

Savo vertę įrodome nuosekliu kasdieniu darbu bei giliu ekspertiškumu. Sąžiningumas ir atskaitomybė mums – pamatinės ir nekintamos vertybės. Sau keliame pačius aukščiausius profesinius, etinius ir skaidrumo reikalavimus. Kiekvieną mūsų ekspertą skatiname siekti nuolatinio augimo ir tobulėjimo, o įgyta patirtimi noriai dalintis su kiekvienu klientu.

Buvimas ten kur Jums reikia

Siekiame būti ten kur klientui mūsų labiausiai reikia. Dėl to savo paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Komanda

Mūsų komanda sudaryta iš ilgametę profesinę patirtį sukaupusių ekspertų, teikiančių aukščiausios kokybės mokesčių, audito ir finansinės apskaitos paslaugas.

Vadovaujantys nariai

Taxlink Lietuva

Justinas Basalykas

Justinas Basalykas

Vadovaujantis partneris

M. +370 650 17900
E. justinas@taxlink.lt

Mindaugas Dailyda

Mindaugas Dailyda

Auditorius

M. +370 618 71 601
E. mindaugas.dailyda@taxlink.lt

Asta Rakauskienė

Asta Rakauskienė

Mokesčių partnerė

M. +370 653 05544
E. asta@taxlink.lt

Taxlink Latvija

Andris Jaunzemis

Andris Jaunzemis

Partneris, mokesčių ir apskaitos specialistas

M.+371 673 79031
E. andris@taxlink.lv

Oļegs Sējāns

Oļegs Sējāns

Partneris, mokesčių ir apskaitos specialistas

M.+371 673 79031
E. olegs@taxlink.lv

Taxlink Estija

Kersti Soodla

Kersti Soodla

Vadovaujančioji partnerė

M. +372 52 30 572
E. kersti@audiitorteenused.ee

Karjera

Domina iššūkiai? Norite prisijungti prie mūsų įmonės? Siųskite CV ir mes su jumis susisieksime!