UAB TAXLINK BALTIC SLAPUKŲ POLITIKA

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-05-07

1. Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“. 

 2. Kodėl jūs naudojate slapukus?

Mes naudojame slapukus:

  • užtikrinti, kad svetainė veikia taip, kaip ji turi veikti;
  • išsaugoti jūsų nustatymus per apsilankymą ir tarp jų;
  • pagerinti svetainės saugumą ir greitį;
  • nuolat tobulinti svetainę, kad jį būtų jums dar patrauklesnė;
  • analizuoti kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine.

 3. Kokių tipų slapukus naudojate?

  • analitiniai slapukai

Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

  • funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

4. Kokius slapukus jūs naudojate?

Mes naudojame šiuos slapukus:

SLAPUKO KATEGORIJA SLAPUKO PAVADINIMAS SLAPUKO GALIOJIMO LAIKAS SLAPUKO TIKSLAS
Analitiniai slapukai _ga 2 metai Leidžia stebėti kuriuos svetainės puslapius aplankė vartotojas ir bendrą svetainės lankomumą
_gid 1 diena
_gat_UA 1 minutė Riboja duomenų rinkimą didelės apkrovos puslapiuose
Funkciniai slapukai pll_language 1 metai Pasirinktai kalbai atsiminti

 5. Kaip galiu valdyti slapukus?

Jūs galite kontroliuoti funkcinių ir analitinių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai paveiks ir kitas jūsų lankomas svetaines.